Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"
Завод виробник "ЛЕВ"

Номер оголошення 219825

Опис

Торговий Дім «Кремінь», він же Завод «Кремінь», пропонуємо Вам більш 150 видів вантажних причепів до легкових автомобілів, мікроавтобусів, і малотоннажним вантажівкам. Гарантія на причіп Лев – 18 місяців, в той час як на інші причепи – 12 місяців. Зверніть увагу на переваги причепів Лев: Гарантія на причіп 18 меяцев; На вісь причепа ми встановлюємо тільки сталеву маточину із сталі високої щільності і дворядний підшипник закритого типу, що не вимагає обслуговування; Борти і рама причепа Лев грунтуються; Виготовлення причепа за вимогами і розмірами замовника (довжиною до 11м, шириною до 4м, 1-но, 2-х, 3-х осна); Рама причепа, виготовлена з профільної труби;Причіп Лев має міжнародний сертифікат якості ISO:9001, що підтверджує європейський рівень виробленої продукції.Також ми здійснюємо продаж тентів, коліс, додаткових бортів на причепи, і інших комплектуючих і аксесуарів на причепи.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Центр автомобільних ошолошень Кременчука та Полтавської області - Продати або купити автомобіль, мотоцикл або запчастини до них. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Центр автомобільних ошолошень Кременчука та Полтавської області - Продати або купити автомобіль, мотоцикл або запчастини до них.